piątek, 17 sierpnia 2012

Ojojoj... !! :D

Jejciuś kiedy mnie tu nie było !! Standardowo mój internet działał jak działał a ja już straciłam cierpliwość :) To chyba nie na moje nerwy...A co u mnie ? Wakacje można powiedzieć dobiegają końca, pola robią się szare <chyba jesień idzie> ;( Bosz jak ja nienawidzę jesieni i zimy...  No ale póki co lato! Jest jakie jest, ale jest ;) Wakacje już nieco nudne, całe w domku :) Jedynie na 4 dni wyrwałam się z moim M. nad jeziorko :) Mały domek przy lasku JEDYNIE 700 METRÓW OD JEZIORA !!! To akurat nie było fajne ale co zrobić :) Pierwsze wspólne wakacje więc jedynie się cieszyć i miło wspominać! Zarwane łóżko... zamiast komarów atak WŚCIEKŁYCH MUCH ! itp :) Szkoda było wracać, ale trzeba :) A teraz zimno i poza siedzeniem w domu, czytaniem tego co w ręce wpadnie i nudzeniem się nie ma nic więcej na mojej wsi zabitej dechami...
Ciekawa jestem co u Was, co u waszych maluszków... idę czytać, póki neta starczy :) Wy się strzeżcie wszelkich umów z plusem a wrr paskudy jedne, płacisz a nie ma :D To powinno być ich główne hasło reklamowe :) No ale u mnie zasięg żadnej innej sieci nie działa więc zostało mi cieszyć się internetem przez 5 minut dziennie jak szczęście dopisze :)
A jeszcze jedno postanowienie idę na pedagogikę wczesnoszkolną zintegrowana z przedszkolną! Każdy odradza bo pracy nie ma... po niczym nie ma, i nic mi teraz pracy nie zapewni... zresztą kto wie czy za 4 lata nie zwolnią wszystkich wychowawczyń w przedszkolach i szkołach i nie zaczną szukać nowych hihi ;) Ewentualnie sobie swoje małe przedszkole otworze a przynajmniej nie będę się męczyć z zawodem ,,nie lubisz ale dobrze płatne więc rób,,... Dobra uciekam :)
Pozdrowionka dla Was! I słonka życzę, może jeszcze zawita ! Kto je tam wie :)

6 komentarzy:

 1. u nas się teraz rodzi tyle dzieci, ze za 4 lata na pewno beda szukac wychowaczyn do przedszkoli!:))

  OdpowiedzUsuń
 2. No to gratuluje wyboru, Zawsze możemy z niżu demograficznego wyjść:D. A próbowałaś z internetem przez telefon stacjonarny?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie próbowałam niestety bo telefon stacjonarny mamy zlikwidowany już ładnych parę lat :) a żaden radiowy u mnie nie działa... i tak się męczę każdego miesiąca z tym ,,cudem iplusa,, ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nigdzie zasięgu blisko domu nie ma. Jest tylko w sadzie, a tam trzeba dupę ruszyć. Po za tym tata nie zna się na komórce:P

   Usuń
  2. No niestety jak się na wsi mieszka to się nic nie wymyśli :D:D

   Usuń
 4. Tak, swoje przedszkole to jest myśl. A do tego jeśli będziesz robić to co lubisz, więcej nie trzeba:)
  PS. Co prawda własnych dzieci nie masz, ale wiem, że nie raz zajmowałaś się młodszymi, więc może podzielisz się pomysłami biorąc przy okazji udział w konkursie na moim blogu? Zapraszam:)

  OdpowiedzUsuń