sobota, 21 stycznia 2012

babciowo dziakowo urodzinowo

No więc dzisiaj dzień babci :) U mnie dzień babci to zarazem dzień dziadka... Dziadka jednego mam !! Drugiego nie znałam ... Szkoda tylko, że babcię muszę odwiedzać na cmentarzu :( Własnie wróciłam z zaśnieżonego cmentarza... Zapaliłam znicz bo co mogę więcej?? Kwiatka nie kupowałam, bo kwiatki są jeszcze te z pogrzebu... poczyściłam znicze, pozmieniałam wkłady, poprawiłam kwiatki, zapaliłam swój znicz, standardowo popłakałam trochę i wróciłam... W tamtym roku jeszcze kupowałam dla babci prezent w tym już nie kupie... Kruche życie... W życiu bym nie pomyślała dając w zeszłym roku babci prezent ze w tym roku kupie jej znicze...

Dzisiaj też idziemy na czwarte urodzinki do mojej najukochańszej siostrzyczki :) Duża dziewczynka już z niej... nawet nie wiem kiedy zdążyła tak urosnąć :) Prezenty zakupione, chłopak poinformowany, samochód załatwiony... można iść chodź nadal chwile wiążące się z babcią w tamtym domu wesołe nie są... No cóż nic się nie zrobi żyć trzeba dalej :)

A z okazji dnia babć i dziadków życzę nie tylko swoim ale i waszym dziadkobabcią dużo dużo zdrówka, jak najmniej problemów i dłuuuugich lat spokojnego życia przy nas!! :)

Post zamotany ale jakoś czasu brak na wszystko dzisiaj :)

Pozdrawiam i serdecznie dziękuje za Wasze komentarze!! Aż mi się chce tu zaglądać i pisać :) DZIĘKUJĘ!!

3 komentarze:

  1. A ja pójdę jutro na cmentarz do swoich babć i dziadków.

    OdpowiedzUsuń
  2. ja to dawno nie byłam na cmentarzu, ale kocham chodzić na cmentarz;-)
    Pozdrawiam;*

    OdpowiedzUsuń