poniedziałek, 27 lutego 2012

Uf...

Jakoś poszło.. Pierwszy dzień szkoły po feriach :) Dzisiaj na 8.50... pierwszy był w planie w-f na którym nie ćwiczę i chodzić nie muszę... Autobus o 8.13, rano obudziło mnie słoneczko, śpiew ptaków i mróz jedynie -3! Kończy się zima ?? Oby... Ja nie wiem dlaczego ale zimy nienawidzę mniej więcej tak jak historii w szkole hehe :) Na samą myśl mam doła i płakać mi się chce... Na szczęście już ,,bliżej niż dalej,, jak to mawia moja mam ;) Jeszcze 23 dni i będzie wiosna!!! Taka prawdziwa wiosna!! Ptaszki już przylatują :) Ciepło w nosek od słońca... można wyjść z psami na spacer, na rower z siostrzyczką! Tak wreszcie będę miała dobry humor! Mimo zamulonego dnia w szkole :) Mimo sterty lektur czekających na przeczytanie ;P.... ,,Lalkę,, miałam czytać w ferie prawda?? A nie było czasu... ;) Zdążę :)....
W sumie to już niedługo wakacje ;P Wakacje wyznacza u mnie zakup dziesiątego biletu miesięcznego na autobus ;) Mam już 7!!!! Jeszcze tylko 3 :)! Wcale nie 4 miesiące ;) Tylko 3 bilety !! I namiot, ognisko, wygłupy z nim :*:*:* ehh.... dobra bo mi się uczyć odechce :)
Od jutra rehabilitacja i reszta cudów... wrr :(
Pozdrawiam ,,wiosennie,, :**
Teeeeeeego mi trzeba...


5 komentarzy:

 1. hihi... a ja zime lubie (choc z nadchodzacej wiosny oczywiscie bardzoe sie ciesze), a z historii zdawalam mature :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja z histori nie zdałabym nigdy... Uczę się na pamięć i nic nie pamiętam tuż po sprawdzianie :) Dla mnie historia jak dla niektórych fizyka... po prostu nie umiem , nie rozumiem i beee :)

   Usuń
 2. Zgadzam się z tobą ja bilety dostaję od gminy bo to gimnazjum dopiero.Uczyć się trzeba niestety a historię oprócz starożytnej lubię :)Sarenka i dzieci cudne!Ty też zresztą!
  Pozdrawiam
  Wiki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W gimnazjum też dostawałam bilety :) I wtedy też widziałam sens wkuwania wszystkiego jak leci żeby mieć średnia powyżej 5:) Teraz wiem - nie warto... ty też zrozumiesz;) Aktualnie miałam 4.5, uczę się z przedmiotów które przydadzą mi sie w przyszłości :)

   Usuń
  2. Czyli wszystkiego:)

   Usuń