niedziela, 23 grudnia 2012

Koniec...

No w końcu koniec półrocza... Nie było mnie jakiś czas bo musiałam trochę pozaliczać a i nauczycielka od geografii postanowiła mi postawić 3 na koniec! A za co to nie wiem ! Miałam oceny 5 5 4 4 3 3 i mi 3 wychodziło... Musiałam zaliczyć jedną pracę klasową na lepszą ocenę niż 3 (jedynie 150 stron w podręczniku, rozszerzona geografia)... no kocham ją no... Na złość chciała zrobić ale ja się tak nie dam :D I mam 4 ! A ocena na świadectwo na koniec roku przechodzi :) Średnia póki co 4.86... Mogłaby być lepsza ale źle nie jest :)
Dlatego też nie miałam czasu tutaj zajrzeć...
Przygotowania do świąt trwają :) Ja je w tym roku nawet czuje, nie przez atmosferę w domu a przez to że gram sobie kolędy na gitarze ;P Przed 15 jedziemy po tatę M. bo wraca pociągiem z pracy :) A później będę się lenić ;P
Z racji tego, że już mogę tu nie zajrzeć do świąt, chciałabym Wam podziękować za to, że jesteście tu ze mną:) Wchodzicie, czytacie, komentujecie... gdyby nie wy pewnie już dawno przestałabym pisać :)
Dziękuję!
A z okazji świąt życzę Wam niech w waszym domowym zaciszu, przy Wigilijnym stole, zapanuje miłość, poczucie radości oraz zgoda, niech rodzinne ciepło doda Wam odwagi w nadchodzący nowym roku, tak aby był jeszcze lepszy od bieżącego.

3 komentarze:

  1. Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia wypełnionych radością i ciepłem rodzinnej atmosfery oraz Szczęśliwego Nowego Roku i uśmiechu każdego dnia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję ; ) i wzajemnie oczywiście ; )

    OdpowiedzUsuń
  3. Wszystkiego najlepszego Kasiu. Wesołych świąt!

    OdpowiedzUsuń