sobota, 8 grudnia 2012

Przyszła...

Zawitała i do mnie... paskudna zima... szaro, buro i zimno... nie lobię zimy...

A wczoraj mieliśmy pierwszą próbę poloneza :) Nam szło dobrze z racji tego, że jedną wspólną studniówkę mamy za sobą :) Całe 2 lata temu mój M. miał studniówkę :)

Kiedy to było... W takich chwilach dopiero dociera jak długo z kimś się jest, a ja stwierdzam, że często nie doceniam tego co M. dla mnie robi i tego jaki jest... zbyt często narzekam no ale nadchodzi nowy rok :) Będzie czas i na zmiany :) Chociaż teraz muszę przyznać, że dogadujemy się świetnie, nie kłócimy się prawie wcale a jeśli już to wiemy jak ze sobą gadać :) Był czas, że jakieś 5 miesięcy kłóciliśmy się bez przerwy i wypominaliśmy sobie wszystkie błędy  teraz wiem, że on woli po prostu niektóre sprawy przemilczeć (w chwili gdy ja mam oczywiście ochotę wrzeszczeć na niego ile tylko się da) więc po prostu sama staram się uspokoić i rozmawiać spokojnie, wtedy i on się otwiera i mówi o co mu chodzi, i jakoś zawsze się dogadamy... A gdyby dziabał tak jak ja moglibyśmy się jedynie pozabijać :) Oby już zawsze było tak dobrze jak jest... A no i żeby wiosna przyszła :)
Matura z polskiego oczywiście nie oddana :) Wszyscy mają czas tylko polonistka jakaś uciemiężona zawsze :D No cóż, w sumie wcale mi nie zależy na tym żeby zobaczyć te moje wypocinki bo polskiego nie lubię oj nie lubię...
Pozdrowionka dla Was :*:*:*:*
Popisek ;P
Nudziło mi sie


5 komentarzy:

 1. Ale masz śliczną kiecke. Wryz to taki generalny? Tak apropos to ładna z was para:) Ładnie malujesz. Nie myśliałaś o jakimś kierunku z tym zwiazanym? dołanczasz do ''fanklubu'' nie lubimy zimy? Kasia co?
  Pozdrawiam W.

  OdpowiedzUsuń
 2. W sumie kiedyś myślałam o rysowaniu, nawet przez chwile zaczełam robić coś w tym kierunku ale jednak wygrała miłość do dzieciaków :) Marzy mi się praca w domu dziecka, przedszkolu itp ;P Najbardziej bym chciała pogotowie opiekuńcze mieć ale to już akurat niewykonalne :D
  Wtedy sukienke kupiłam od razu bez zastanowienia a teraz nawet nie wiem jaką chce ;(
  A zimy nie lubimy ! baaaardzo nie lubimy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. zdolna bestia z ciebie :)
  Zima jest piekna, ale teraz jakos wyjatkowo nie moge sie doczekac wiosny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj ja też chcę już wiosne ! i to jak !

  OdpowiedzUsuń